W 2011 roku założyła Polską Akademię Aktywności i Rozwoju Osobistego i czynny Instruktor. Magister ekonomii Uniwersytetu w Białymstoku. Praktyk Biznesu – zarządzała ponad 60 osobowym zespołem na terenie pięciu województw. Nadzoruje pracę instruktorów w ponad 300 placówkach.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu rozwoju osobistego. Absolwentka Szkoły Trenerów Metrum. Ukończyła kursy coachingu indywidualnego oraz grupowego w Szkole Coachów Meritum, treningi uważności w pracy z dziećmi i młodzieżą, szkolenia – Structogram oraz Triogram, szkolenie Mindfulness – trening uważności, MTQ Siła i odporność psychiczna. Organizuje i prowadzi warsztaty dla instruktorów. Przeszkoliła już ponad 1600 nauczycieli w tematyce koncentracji,uważności i emocji. Na swoich szkoleniach porusza szeroko rozumianą tematykę uzależnień od portali społecznościowych i cyberprzestrzeni. Twórczyni autorskiego programu dla dzieci i młodzieży Super Rockets – ułatwiającego pracę dzieciom i młodzieży poprzez uważność, koncentrację. Prowadzi liczne warsztaty z dziećmi w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Wielokrotna mistrzyni Polski w Tańcu Orientalnym oraz zdobywczyni 4 miejsca na mistrzostwach świata. Prowadzona przez nią firma PAARO uzyskała w 2021 roku certyfikat jakości ISO 9001. Autorka dwóch książek wydanej w 2021 roku książki “Instruktor – jak prowadzić lepsze zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym”. Wydanej wspólnie ze swoim mężem Marcinem w 2023 roku książki “Zacznijmy od minuty uważności”.